Witam serdecznie wszystkich sympatyków jedzenia!

Mam na imię Weronika. Mój blog będzie w znacznej mierze dotyczył przede wszystkim produktów spożywczych. Przeglądanie etykiet na jedzeniu stało się swojego czasu moją obsesją. Teraz moja wiedza jest już na tyle duża, że z powodzeniem mogę dzielić się tą wiedzą z innymi. Taki mam zresztą zamiar przekazywać moją wiedzę za pośrednictwem tego bloga.

letters-428970_1280

Co znajdzie się na tym blogu?

Prawdę mówiąc mniej więcej wiem już jakie będą kolejne moje posty. Wszystkie bezwzględnie będą dotyczyły rozmaitych produktów spożywczych. Chciałabym do Was pisać nie tylko o żywności przetworzonej, jaką możemy znaleźć w sklepach, ale również o tym dlaczego warto, bądź nie jeść pewne rzeczy. Mam już zaplanowane kilka postów o produktach, które spożywamy na co dzień, na przykład o kawie, jajkach i tym podobnych. Jeżeli macie jakiś pomysł na kolejne posty, to jest na przykład koniecznie chcecie, abym napisała o jakimś produkcie to koniecznie musicie dać mi znać, na przykład w komentarzu pod tym postem. Jestem całkowicie otwarta na Wasze sugestie, jeżeli czegoś nie będę wiedziała z chęcią się dokształcę dla Was i la mojej wiedzy.

fruit-657491_1280

Cieszę się, że trafiliście już na moją stronę i mam nadzieję, że będziecie tutaj zaglądali regularnie. Kolejny post pojawi się już niebawem!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.